Kravu pārvadājumi – piegāde no ražotnes līdz izplatītājam, no veikala līdz pircējam.

Kādos gadījumos uzņēmumam ir vērts izmantot kravu pārvadātāja pakalpojumus? Protams, jebkurā gadījumā, kad jāpārvadā preces vai citas kravas, kuru transportēšanu uzņēmums pats nevar veikt, jo sava transporta nav vai arī tas nav piemērots konkrētās preces pārvadāšanai. Lūk, dažas situācijas, kurās vērts apsvērt uzsākt sadarbību ar kravu pārvadājumu un citu transporta pakalpojumu uzņēmumu!

Pastāvīga sadarbība regulāriem kravu pārvadājumiem

Ja uzņēmumam nepieciešama regulāra piegāde un kravu pārvadājumi, ir vērts izveidot ilgstošu sadarbību ar kravu pārvadājumu uzņēmumu, kas nodrošinās regulārus pārvadājumus, piegādes klientiem, kā arī cita veida transporta pakalpojumus. Svarīgi uzticēties pārvadātājiem ar pieredzi piegādes procesu organizēšanā, lai var paļauties uz piegādes veicēju profesionalitāti un veltīt visus spēkus savam biznesam, nevis piegādes organizēšanai.

Piegāde no noliktavām un veikaliem

 Ko darīt, kaduzņēmumam nepieciešams steidzami saņemt pasūtīto preci vai kravu no veikala vai noliktavas? Arī šādās situācijās noteikti vērts vērsties pie transporta pakalpojuma sniedzēja “VL kravas”, kas nodrošina gan pastāvīgus kravu pārvadājumus, gan arī reaģē uz individuāliem gadījumiem, kuros nepieciešami nestandarta risinājumi atsevišķu preču vai kravu piegādei.

Remonts birojā un ar to saistītie pārvadājumi 

Remonts saistās ar nepārtrauktu lielgabarīta priekšmetu pārvadāšanu. Te nepieciešams atgādāt būvmateriālus no tirdzniecības vietas, te izvest remontā radušos būvgružus. Kādēļ maksāt atsevišķi par katru no šiem pakalpojumiem? Var uzticēt visu remontā nepieciešamo kravu pārvadāšanu vienam transporta pakalpojumu uzņēmumam un pašiem nemocīties ar loģistiku.

Uzņēmuma pārcelšanās

 Pārcelšanās ir process, kas skar ne vien privātpersonas, bet arī birojus un uzņēmumus. Kā pārcelties ātri un nesāpīgi, nogādājot uzņēmuma inventāru, mēbeles, tehniku un citas lietas jaunajā adresē veselus un neskartus? Lai lieki neriskētu ar uzņēmuma mantu, labāk uztici šo procesu no A līdz Z pārvākšanās profesionāļiem!

 Par šiem un citiem nepieciešamajiem transporta pakalpojumiem sazinies ar “VL kravas!”

Padomu raksts tapis sadarbībā ar www.1188.lv
Padomu raksts tapis sadarbībā ar www.1188.lv