Kas jāņem vērā, izvēloties kurjera pakalpojumus?

Kā privātpersonām, tā uzņēmumiem bieži nākas sūtīt “paciņas” uz citu pilsētu vai pat valsti. Ja sūtījuma saturs ir neplīstošs, paciņa ir maza vai vidēja un tās vērtība nav īpaši liela, steidzam izmantot lētāko pārvadātāju. Taču, ja pakas sastāvs ir vērtīgs, tās izmērs daudz lielāks, kā ierasts, un svarīgs ir arī laiks, kādā sūtījums nonāks galamērķī, nepieciešams izmantot kurjera pakalpojumus.

Kā atrast labāko kurjeru?

Pirms izvēlies kāda kurjera pakalpojumus, ievāc atsauksmes par vairākiem kurjeriem vai kompānijām, kas piedāvā kurjerus. Informāciju vari meklēt internetā, jautāt draugiem un paziņām par viņu pieredzi, kā arī painteresēties savā darba vietā pie sekretāres vai asistentes, kas atbild par šādām lietām.

Pēc atsauksmēm atlasi trīs sev tīkamākās kompānijas, un tad sāc padziļinātu izpēti –

  • sazvani kurjeru vai uzņēmumu un izzini cenu politiku
  • noskaidro, vai ir paka tiek apdrošināta un kādas garantijas uzņēmums piedāvā attiecībā uz sūtījumiem
  • cik ilgā laikā iespējams nogādāt sūtījumu uz tevis izvēlēto galamērķi
  • vai iespējams izsekot kurjera atrašanās vietu.

Tad salīdzini katra piedāvājumu un izvērtē, kas tev ir svarīgākais – ātrāka piegāde, drošības garantija, lētākā cena vai kas cits. Tā arī varēsi atrast labāko kurjeru priekš savām vajadzībām.

Kāpēc izvēlēties kurjeru?

Kurjers būs labākā izvēlē gadījumā, ja –

  • Paka jānogādā galamērķī pēc iespējas ātrāk
  • Vēlies būt pārliecināts, ka paciņa nekur nepazudīs pa ceļam vai nenonāks nepareizajā adresātā
  • Ar sūtījuma saturu nekas nenotiks – paka netiks mētāta, tai netiks uzkrautas virsū citas lietas, kas varētu bojāt to, kas atrodas iekšā, ka arī, piemēram, kastes ārpusi
  • Vēlies garantiju, ka saņemsi augstākās klases servisu, un kurjera kļūdas gadījumā, saņemsi atlīdzību

Kam ir svarīgi pievērst uzmanību, izvēloties kurjera pakalpojumus?

Noteikti pajautā vai kurjeram vai uzņēmumam ir oficiāla atļauja pārvest preci, lai tu varētu būt pārliecināts, ka tā mistiski nepazudīs ar visu tavu naudu. Svarīgi arī pievērst uzmanību tam, vai kurjers piedāvā apkalpot tikai juridiskas personas vai uzņēmumus, vai arī tas ir pieejams fiziskām personām.

Ja meklē uzticamu pārvadātāju, tad izvēlies kurjera pakalpojumus, ko piedāvā VL Kravas! “VL Kravas” piedāvā nogādāt vienu vai vairākas pakas, dažādos izmēros, uz dažādām adresēm, piemēram, vari sūtīt mēbeles uz vienu punktu, svarīgu maza izmēra paciņu uz citu, bet dekorācijas svinībām uz trešo lokāciju – ar to nebūs problēmu. Zvani uz 29769657 vai raksti uz vlkravas@gmail.com un uzzini vairāk! vlkravas.lv 

Padomu raksts tapis sadarbībā ar www.1188.lv