Auto transportēšana jeb pārvietošana – kam pievērst uzmanību?

Ir situācijas, kad nepieciešams transportēt auto vai citu spēkratu no vienas atrašanās vietas uz citu. Ar ko sākt? No vienas puses – varētu pajautāt, lai nestrādājošo auto līdz nepieciešamajai vietai varētu aizvelk kāds paziņa, kaimiņš vai draugi – to parasti ir iespējams nokārtot ar pāris zvanu palīdzību, protams, ja draugiem vai paziņām ir brīvs laiks, tiesības un atbilstošs transports.

Bet, ja situācija ir tāda, ka ģimene pārvācas uz kādu attālāku pilsētu vai pat citu valsti, un uz turieni ir nolēmusi braukt ar kopīgo mašīnu, bet otrai mašīnai, mopēdam vai kvadriciklam nav vietas, kā rīkoties tad?   – Šajā gadījumā varam meklēt palīdzību pie kravu pārvadātājiem, kuri piedāvā auto transportēšanu Latvijas robežās, kā arī ārpus tās. Nebūs jātramda ne kaimiņi, ne draugi, kā arī pašiem sirds būs mierīga, ka spēkrati uzticēti atbildīgās rokās un ka tie saudzīgi tiks nogādāti galamērķī.

Kam jāpievērš uzmanība, uzticot auto pārvietošanu kravas pārvadātāju kompānijai?

Pārvietojot auto Latvijas robežās, svarīgākais, kas jānoskaidro braucamā īpašniekam, ir tas, vai pārvadātājs ir reģistrējies oficiāli un piedāvā garantijas. Taču, ja spēkrats tiks vests ārpus Latvijas robežām, bez iepriekš minētā, jāsteidz kārtot dokumenti, kas apliecina, ka esat atļāvis mašīnu, mopēdu vai kvadriciklu vest pāri robežai un esat par to informēti.

Visbiežāk, pasūtot kravas pārvadātāju pakalpojumus, telefonsarunā tev izklāstīs auto pārvadāšanas noteikumus, aptuvenās izmaksas, vešanas laiku un citas detaļas, kas ir ļoti nozīmīgas, taču, ja operators kādu svarīgu niansi ir aizmirsis piebilst, nekautrējies un droši jautā! Iztaujāšana pirms spēkrata pārvešanas ir nepieciešama, lai tu zinātu, kādam pakalpojumam piekrīti, turklāt aptuvenās izmaksas jāzina, lai tevi nevarētu apmuļķot.

Parakstot pieņemšanas/nodošanas aktu, pārliecinies, ka dokumentā ir iekļauta visa informācija par kuru bijāt vienojušies sarunā.

Nepieciešams pārvietot transportlīdzekli? Sazinies ar mums!

Ja esi pārvākšanās procesā uz citu pilsētu vai spēkrats noplīsis uz ielas un nav neviena, kas varētu palīdzēt to aizvilkt, piesaki auto pārvietošanas servisu! VL Kravas ieradīsies vajadzīgajā laikā un nogādās braucamo uz nepieciešamo galamērķi. Zvani 29769657 uz vai raksti – vlkravas@gmail.com un piesaki savu spēkratu pārvietošanai! 

Padomu raksts tapis sadarbībā ar www.1188.lv
Padomu raksts tapis sadarbībā ar www.1188.lv